Strona internetowa radomszczańskich harcerzy

Strona główna Drużyny pozamiejskie

Drużyny pozamiejskie

Gromady Zuchowe

9 Gromada Zuchowa „Bordowe Gumisie” ze Strzelec Wielkich
drużynowa:  sam. Adrianna Rogalińska
e-mail: adrianna0120@wp.pl

11 Gromada Zuchowa „Łaziki” z Kamieńska
drużynowa: sam. Julia Alberciak
e-mail: julia.alberciak@gmail.com

12 Gromada Zuchowa „Gwiezdne Ludki” z Kodręba
drużynowa: pwd. Oliwia Bugajczyk
e-mail: oliwia.bugajczyk@wp.pl

50 Gromada Zuchowa „Czekoladowe Misie” z Sulmierzyc
drużynowa:  dh. Marta Barańska
e-mail: baranska.mar@gmail.com

Drużyny Harcerskie

8 Drużyna Harcerska „Nastia” z Kamieńska
drużynowa:  sam. Izabela Soncińska
e-mail: soncinska.iza@gmail.com

9 Drużyna Harcerska „Promieniści” ze Strzelec Wielkich
drużynowa: dh. Magdalena Posmyk
e-mail: promienisci.9dh@gmail.com
blog: www.9dhpromienisci.blogspot.com

12 Drużyna Harcerska „Zodiak” z Kodręba
drużynowy:  sam. Klaudia Miechowska
e-mail: miechowska17@gmail.com

26 Drużyna Harcerska „Żywioły” z Przedborza
drużynowy:  ćwik Piotr Szafrański
e-mail: cwpiotrszafranski@gmail.com

33 Drużyna Harcerska „Podniebni” z Chorzewa
drużynowy:  dh. Robert Majchrzak
e-mail: armajchrzak@interia.pl

50 Drużyna Harcerska ze Sulmierzyc
drużynowa:  dh. Elżbieta Klekotka
e-mail: eklekotka07@gmail.com

Próbna Drużyna Harcerska w Woli Blakowej
drużynowa: dh. Angelika Dyła
e-mail: angelika.d@onet.pl

Drużyny wędrownicze

14 Drużyna Wędrownicza z Kamieńska
drużynowy:  sam. Julia Rożniatowska
e-mail: beatkajulia@gmail.com

Drużyny Nieprzetartego Szlaku

Drużyna Nieprzetartego Szlaku
drużynowa:  Ewa Kotlicka
e-mail: zuzanna226@wp.pl