HARCcup

ZGŁOSZENIA    REGULAMIN    TURNIEJE POBOCZNE    KONTAKT

Gdzie odbywają się rozgrywki?
Uczestnicy rozgrywają mecze na dwóch obiektach sportowych w Radomsku, a mianowicie na Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Radomsku na ul. św. Jadwigi Królowej 20 oraz na Powiatowej Hali Sportowej na ulicy Szkolnej 2.

W jakich kategoriach wiekowych będzie odbywała się rywalizacja?

• Chłopcy w wieku 10 – 13 lat (2008 – 2005)
  • Chłopcy w wieku 14 – 16 lat (2004 – 2002)
  • Chłopcy powyżej 17 lat (2001 i starsi)
  • Dziewczęta w wieku 10 – 15 lat (2008 – 2003)
  • Dziewczęta powyżej 16 lat (2002 i starsze)

Jak zgłosić drużynę na nasz turniej?
Zgłoszenia przyjmujemy do 27 września 2018 roku do godziny 20:00. Zapisów należy dokonywać poprzez kartę zgłoszeniową dostępną w zakładce „Zgłoszenia”. Drużynę zgłasza kapitan albo opiekun grupy.

Co musisz zabrać na HARCcup?

• pisemną zgodę właściwego komendanta hufca na uczestnictwo w Turnieju, potwierdzającą przynależność do drużyny,
  • pisemne zezwolenie na uczestnictwo w Turnieju podpisane przez rodziców bądź prawnych opiekunów (dotyczy osób niepełnoletnich),
  • polisę ubezpieczeniową

Jak powinien prezentować się zespół?
Każdy uczestnik powinien mieć koszulkę swojego środowiska, krótkie sportowe spodenki oraz zmienne obuwie sportowe. Zarówno zespoły chłopców jak i dziewcząt grają w składach pięcioosobowych – jeden zawodnik na bramce i czterech w polu. Dodatkowo każda drużyna ma prawo do 3 graczy rezerwowych. Czy możesz wystawić zespół, który ma mniej niż 5 graczy? Tak, zespoły mogąca własną prośbę grać w niepełnym składzie, nie oznacza to jednak, że przeciwnicy będą zobowiązani do pomniejszenia liczby zawodników.

Ile będą trwały mecze?
Mecz trwa 10 minut, ale organizator zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania meczu do 15 minut, w przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby zespołów.

Masz inne pytanie?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: harccup@gmail.com
Komendant Turnieju: phm. Karolina Jaworska (Liczberska) tel. 513 582 000

Koszt
Do 30 września należy uiścić wpisowe za zespół w kwocie 50 zł (Zuchy 20 zł). Dane do przelewu:ZHP Hufiec RadomskoNumer konta bankowego: 82 8980 0009 2001 0076 9718 0005Tytułem: HARCcup i nazwa zespołu.

Nocleg
Zapewniamy zakwaterowanie w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Radomsku przy ulicy św. Jadwigi Królowej 20, w klasach i na korytarzach. Prosimy o zabranie karimat i śpiworów. W trakcie trwania turnieju każdy uczestnik ma zapewniony dostęp do wrzątku. Zapewniamy także obiad w sobotę.