Łodzią do Gdańska

„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro” to hasło Zlotu w Gdańsku na 100-lecie ZHP.

200 drużyn zlotowych, ponad 2 tysiące patroli, ponad 10 tysięcy harcerzy obozujących w miasteczku harcerskim na Wyspie Sobieszowskiej w tym tysiąc z naszej Chorągwi. Nie może Cię tam zabraknąć, prawda?

Zlot adresowany jest do wszystkich grup wiekowych ZHP (zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy, starszyzna). Pełnoletnich wędrowników, starszyzny i instruktorów zapraszamy do przeżycia wyjątkowej przygody i służby jako Kadra Zlotu. Każdy hufiec wystawia 40-osobową drużynę, na którą składają się 10-osobowe zastępy zlotowe.

WYRUSZ ŁODZIĄ DO GDAŃSKA! STWÓRZ Z NAMI GNIAZDO ŁÓDZKIE NA ZLOCIE!

Termin: 6-16 sierpnia 2018 (11 dni)
Miejsce: Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Koszt: 850 zł (obejmuje opłatę za ubezpieczenie, program, zakwaterowanie, wyżywienie, nie obejmuje transportu)

Szczegóły: www.lodziadogdanska.pl