Strona internetowa radomszczańskich harcerzy

Pieszy Maraton Niepodległości

PODZIEL SIĘ
, / 466 0

Maraton Niepodległości to impreza o charakterze wyczynowym, ale przygotowana przede wszystkim z myślą o miłośnikach pieszych wycieczek o średnim przygotowaniu kondycyjnym. Maraton nie jest wyścigiem pomiędzy uczestnikami, a jedynie formą uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Celem maratonu jest również praca nad swoim charakterem, pokonywaniem granicy swoich możliwości fizycznych i psychicznych, a przede wszystkim miłym spędzeniem kilkunastu godzin w gronie przyjaciół. Maraton PIESZY nie przygotowany dla biegaczy.
Na uczestników imprezy czekają trzy trasy o długości: 50, 75 i 100 km, dla których wyznaczono limit czasowy (odpowiednio: 12, 18 i 24 godziny). Na tych, którzy dotrą na linię mety poszczególnych odcinków czekają pamiątkowe dyplomy i medale.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 października 2018 r. 

Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne na stronie www.maratonniepodleglosci.pl

Karta zgłoszeniowa Maraton 2018

TG Facebook Comments