IV Konkurs Wiedzy o Radomsku

Uwaga – zmiana terminu rozpoczęcia – z godz. 16:00 na godz. 16:30.

9 listopada w Muzeum Regionalnym odbędzie się czwarta edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku.

zagadka2014

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach (można wziąć udział we wszystkich):
- Test Wiedzy (rozwiązywanie testu dotyczącego naszego miasta)
- Zagadka (odgadnięcie co przedstawia załączony obrazek)
- Pocztówka (stworzenie projektu pocztówki).

Uwaga, w Teście Wiedzy można wygrać TABLET! :)

Szczegóły znajdują się w załączniku.

Zapraszamy na wycieczkę do ogrodu botanicznego!

żyrafa

ZHP Hufiec Radomsko zaprasza małych radomszczan w wieku 6-11 lat do wzięcia udziału w wycieczce do Ogrodu Botanicznego w Łodzi w najbliższą sobotę wraz z około 100 zuchami!
Koszt to zaledwie 10 zł. W tym zapewniamy transport, opiekunów i ubezpieczenie. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku do godziny 15-ej, pod numerem telefonu 501 899 353 lub adresem mailowym radomsko@zhp.net.pl. Wpłaty wraz ze zgodą prawnego opiekuna prosimy o dostarczenie RÓWNIEŻ W CZWARTEK do godziny 15.00 w siedzibie Hufca przy ul. Bugaj 3. WYJAZD o godz. 9-ej spod Urzędu Miasta.
Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Radomsko w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu edukacji ekologicznej.
Zapraszamy zatem do wspólnej edukacji i zabawy!http://www.botaniczny.lodz.pl/

Ruszają zapisy na Rajd Manewr!

manewr

Zaczynamy przyjmować zgłoszenia patroli na I Edycje Rajdu „Manewr”!

Po długim okresie dyskusji i przygotowań jesteśmy gotowi zaprosić Was wszystkich na to niezwykłe wydarzenie.  Czekamy na Wasze zgłoszenia do 17 września.  Wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zgłoszenia patroli są dostępne tutaj -> „Załączniki” – zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ich treścią. Natomiast termin i sposób ich dostarczenia widnieje w zakładce „O Rajdzie”.

Rajd odbędzie się w terminie 26-27 września. Patrole mogą być zgłaszane nie tylko przez szkoły – mogą to uczynić inne stowarzyszenia czy organizacje. ( Liczymy na patrole harcerskie z naszego Hufca!)
Koszt uczestnictwa wynosi 30 zł od osoby. W tej kwocie zapewniamy dwa obiady oraz transport. Resztą nie musicie się już martwić, tylko dobrze bawić.

Mamy nadzieję, że impreza spotka się z Waszym szerokim zainteresowaniem i niebawem, wielu z Was pojawi się na punkcie startu w maju!

Więcej informacja na stronie rajdu: http://www.rajdmanewr.pl/

Strona internetowa radomszczańskich harcerzy. Czytaj, komentuj, bądź na bieżąco!