100-lecie harcerstwa na Ziemi Radomszczanskiej

11136620_1052202208142660_1376185607959356319_nDo 100-lecia harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej zostały niecałe dwa tygodnie. Od kilku miesięcy w hufcu funkcjonuje sztab organizacyjny obchodów 100-lecia harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej. Poznajmy tych, którzy kreują
i przygotowują to wydarzenie.
hm. Agnieszka Ciepielewska – komendant święta
hm. Dominika Szwed – Kipigroch – zastępca komendanta ds. programowych
hm. Marta Krzysztofik – zastępca komendanta
hm. Grzegorz Ciepielewski – szef sztabu organizacyjnego
hm. Michał Zatoń – członek sztabu organizacyjnego
hm. Paweł Dudek – współpraca z Komisją Historyczną
phm. Katarzyna Przepióra/phm. Aleksandra Waszkiewicz – szef sztabu promocji
pwd. Karolina Liczberska – szef biura
phm. Michał Kucharski – sztab porządkowy
pwd. Paweł Mielczarek – sztab kwatermistrzowski

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszego święta zajrzyj do biuletynu.
100-lecie harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej – biuletyn

Zagłosuj na kartkę pocztową

W styczniu ogłosiliśmy konkurs związany ze stuleciem harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej :)

Waszym zadaniem było przygotowanie projektu kartki pocztowej i znaczka związanego z obchodami naszego święta. Do hufca wpłynęło w sumie 14 prac. Opublikowaliśmy je na naszym Facebooku.

Komisja złożona z członków sztabu 100-lecia postanowiła, że praca, która uzyska najwięcej głosów w postaci lajków, zostanie wydana jako kartka pocztowa. Na głosowanie macie czas do poniedziałku 4 maja do godz. 23:59.

O tym, która praca zostanie wydana w formie okolicznościowego znaczka, zdecyduje komisja złożona z członków sztabu.

Tutaj znajduje się album ze wszystkimi pracami.

Pigułka harcerstwa – pion zuchowy

10846360_958317390864476_5875068795668487486_nW załączeniu przedstawiamy Pigułkę Harcerstwa  – Pion Zuchowy.
Jest to pomocne narzędzie skierowane do osób, które wcześniej nie miały styczności z naszą organizacją. Pliki pochodzą z Harcerskiej Akcji Szkoleniowej Hufca ZHP Radomsko i zawierają materiały dotyczące pionu Zuchowego. Zachęcamy do zapoznania się i wykorzystania
w pracy z zuchami.

KONSPEKT-ZAJĘĆ-Z-KURSU-DRUŻYNOWYCH-2014-PION-ZUCHOWY-2

PIGUŁKA-ZUCHMISTRZA

KONSPEKT-ZAJĘĆ-Z-KURSU-DRUŻYNOWYCH-2014-PION-ZUCHOWY

Strona internetowa radomszczańskich harcerzy. Czytaj, komentuj, bądź na bieżąco!