Strona internetowa radomszczańskich harcerzy

Rajd Rowerowy w Hołdzie Lotnikom Polskim

PODZIEL SIĘ
, / 268 0

W dniu 2.09.2017 odbędzie się Rajd rowerowy turystyczno-nawigacyjny w Hołdzie Polskim Lotnikom Poległym we Wrześniu 1939r. Uczestnicy na starcie rajdu otrzymają mapy z zaznaczonymi punktami kontrolnymi do odnalezienia (niektóre podane współrzędne-wskazane posiadanie gps), po czym wyruszają w teren na ich poszukiwanie. Kolejność zaliczania punktów, wariant przejazdu między punktami a także ilość zaliczonych punktów zależą tylko i wyłącznie od uczestników. Można również skrócić trasę, zaliczając tylko część punktów – aby zostać sklasyfikowanym wystarczy potwierdzić obecność na jednym punkcie kontrolnym. Trasa będzie obejmować teren położony między Radomskiem, Gidlami, Kobielami Wielkimi, Bugajem. Wybór trasy i stopień jej trudności zależy tylko od uczestników. Otwarta formuła rajdu daje uczestnikom możliwość odwiedzenia ciekawych i nieodkrytych dotychczas miejsc, a także wyboru trasy i dostosowania dystansu do swoich możliwości. Zapraszamy zatem do udziału (opiekun grupy plus liczba uczestników). W przypadku osób niepełnoletnich wymagane zgody rodziców lub opiekunów w dniu rajdu). Każda grupa może liczyć maksymalnie 10 osób wraz z opiekunem. Start do rajdu poprzedzi krótka uroczystość przy pomniku poległych lotników na Nowym Cmentarzu.

Regulamin 2017

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W RAJDZIE ROWEROWYM SZLAKIEM_POLSKICH LOTNIKÓW POLEGŁYCH WE WRZEŚNIU 1939_r-1

TG Facebook Comments