Strona internetowa radomszczańskich harcerzy

Strona główna Skład Komendy Hufca

Skład Komendy Hufca

Komendant Hufca ZHP Radomsko
hm. Piotr Jaworski
e-mail: p.jaworski@zhp.net.pl
tel: 501 074 718

Zastępczyni komendanta hufca ds. programu
hm. Katarzyna Leszcz
e-mail: katarzyna.leszcz@zhp.net.pl

Członkini komendy hufca ds. kształcenia i pracy z kadrą
phm. Sylwia Mielczarek
e-mail: sylwia.mielczarek@zhp.net.pl

Członek komendy hufca ds. organizacyjnych
phm. Michał Kulka
e-mail: michal.kulka@zhp.net.pl

Członkini komendy hufca ds. drużyn pozamiejskich
phm. Oliwia Bugajczyk
e-mail: oliwia.bugajczyk@zhp.net.pl

Członkini komendy hufca ds. promocji i wizerunku
pwd. Agnieszka Madej
e-mail: agnieszka.madej@zhp.net.pl

Członek komendy hufca ds. rozwoju hufca
pwd. Jakub Rochowski
e-mail: jakub.rochowski@zhp.net.pl

Skarbnik hufca
dh. Monika Gadek
e-mail: ksiegowosc.radomsko.zhp@gmail.com