Strona główna Składnica Harcerska

Składnica Harcerska

Do niedawna zakup munduru, pasa, rogatywki czy nawet guzika harcerskiego dla przeciętnego radomszczańskiego harcerza było wielkim problemem. Na terenie naszego miasta już od dawna nie było SKŁADNICY HARCERSKIEJ z prawdziwego zdarzenia. Łódź, Częstochowa – to miejsca do których trzeba było się udać aby móc dostać jakikolwiek harcerski asortyment.Teraz wszystko się zmieni. Przy ulicy Fabianiego w Radomsku otwarta została SKŁADNICA HARCERSKA, która zadowoli nie tylko zuchy i harcerzy ale również osoby do których należy ostatnie słowo czyli rodziców. Wszystkie niezbędne akcesoria od NOWEGO (zreformowanego) modelu harcerskiego munduru, po sprzęt biwakowy, turystyczny, odzież wojskową, rożnego rodzaju militaria jak i książki i poradniki są dostępne na miejscu. Radomszczańska SKŁADNICA HARCERSKA jest przedstawicielem firmy „4 Żywioły” , która rekomendowana jest przez Główną Kwaterę ZHP. Dzięki temu cały harcerski asortyment w SKŁADNICY HARCERSKIEJ w Radomsku ma ceny identyczne jak w internetowym sklepie www.4zywioly.pl .W Internecie możesz sprawdzić cenę, jaką zapłacisz za guzik, mundur czy rogatywkę, przeczytać z jakich materiałów jest wykonany oraz zobaczyć opinie innych harcerzy na jego temat. W SKŁADNICY HARCERSKIEJ natomiast możesz wszystkiego dotknąć, wybrać oraz przede wszystkim przymierzyć towar przed zakupem. Właściciel SKŁADNICY HARCERSKIEJ – druh Jacek Kozieł jest doskonale zorientowany w sprawach umundurowania więc zawsze możesz liczyć na jego radę. Zapraszamy na zakupy.

Dane kontaktowe składnicy harcerskiej:
ul. Przedborska 20 (róg Przedborskiej i Fabianiego)
e-mail: komex1@tlen.pl