Strona internetowa radomszczańskich harcerzy

Święto Hufca „Kierunek Przygoda”

PODZIEL SIĘ
, / 231 0

 

Podczas Święta Hufca „Kierunek Przygoda” podsumowaliśmy miniony rok harcerski. Zuchy, harcerze oraz wędrownicy wzięli udział w grach miejskich oraz atrakcjach przygotowanych przez sztab. Mimo niesprzyjającej pogody był to dzień pełen wyzwań i dobrej zabawy. Zwieńczeniem Święta był apel w którym udział wzieli zaproszeni goście oraz reprezentacje środowisk oraz zaproszeni goście. Najlepszymi drużynami okazały się:

Kategoria Zuchy
I Miejsce: 17 GZ „Zielone Ufoludki”
II Miejsce: 13 GZ „Cytrynowa Trzynastka”
III Miejsce: 1 GZ „Dębowe Królestwo”

Kategoria Harcerze
I Miejsce: 24 RDH „Leliwa”
II Miejsce: 13 RDH „Bursztynowa Trzynastka”
III Miejsce: 13 RDH „Stalowa Trzynastka”

Kategoria Wędrownicy
I Miejsce: 40 RDW „Piorun”
II Miejsce: 6 DH
III Miejsce: 34 RDW

List pochwalny Naczelnika ZHP to wyraz uznania dla instruktorskich wychowawców otrzymali: pwd. Dominik Fronczyk, pwd. Emilia Nowak

Tytuł Najlepszej Drużynowej roku 2019/2020 otrzymały: pwd. Aleksandra Jabłońska i pwd. Żaneta Solarz. Dobrymi drużynowymi zostali:   phm. Jakub Grębowicz, phm. Ryszard Jaros, pwd. Katarzyna Kucharczyk, pwd. Karolina Presz, ćwik Jakub Nowak, sam. Zuzanna Jędrzejczyk, sam. Weronika Górzyńska.

Złota Odznaka „Zasłużony dla Hufca ZHP Radomsko” została przyznana: hm. Agnieszce Ciepielewskiej, hm. Grzegorzowi Ciepielewskiemu, hm. Michałowi Kucharskiemu, hm. Marianowi Stalce, hm. Annie Zatoń, hm. Michałowi Zatoń, phm, Jackowi Pawelcowi.

Srebrną Odznakę  „Zasłużony dla Hufca ZHP Radomsko” otrzymał phm. Ernest Kurc

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym jednostkom, drużynowym oraz instruktorom. To dzięki Wam nasz hufiec rośnie w siłę i daje świadectwo harcerskich postaw.

TG Facebook Comments