Strona główna Turnieje poboczne

Turnieje poboczne

Turniej celności
W turnieju celności do dmuchanej bramki zawodnik kopie piłkę do maty zawieszonej na bramce. Na macie znajdują się otwory oznaczone wartościami punktowymi, więc po zdobyciu gola zawodnik uzyskuje określoną liczbę punktów. Wygrywa zawodnik, który zdobędzie największą liczbę punktów.

Turniej FIFA
Turniej FIFA na konsolach odbędzie się systemem pucharowym. Mecz jest rozgrywany pomiędzy dwójką przeciwników. Przegrany odpada, a wygrany gra dalej.

Turniej piłkarzyków
Turniej na Dmuchanych Piłkarzykach to gra w piłkę nożną na dmuchanym boisku. Każdy skład liczy sobie pięcioro zawodników, którzy podczas meczu są przyczepieni do siebie za pomocą poprzeczek, co znacznie ogranicza ruchy graczy. Celem drużyny jest zdobycie jak największej liczby goli. Całość odbywa się w systemie pucharowym.

Turniej Street Soccer
Turniej Street Soccer to dwuosobowy turniej w piłkę nożną na dmuchanym boisku. Zespoły mają za zadanie strzelić po dwie bramki drużynie przeciwnej, po czym przechodzą do następnego etapu gry. Zwycięża zespół, który wygra wszystkie spotkania.

Turniej Futnet
Turniej Futnet inaczej siatkonoga. Gra polega na odbijaniu piłki pomiędzy dwiema drużynami ponad siatką umieszczoną na wysokości 1,1 metra nad ziemią. Odbicia można wykonywać każdą częścią ciała oprócz rąk.