Zespół Kadry Kształcącej Hufca ZHP Radomsko zaprasza na Harcerską Akcję Szkoleniową 2024!

W ramach udziału w Harcerskiej Akcji Szkoleniowej „Próby Wodzów” 2024 zapraszamy na przeżyciowe kursy, czyli harcerską przygodę połączoną ze szlifowaniem instruktorskiego warsztatu.

Próby Wodzów

termin i miejsce: 14-25 sierpnia 2024 r., Stanica Harcerska w Białym Brzegu

Weź udział w przeżyciowym kursie przewodnikowskim wraz z kursem drużynowych. W tym roku odbędzie się zgrupowanie kursów wszystkich metodyk: zuchowej, harcerskiej, staroszharcerskiej oraz wędrowniczej. Ukończenie kursu zapewnia Ci dyplom kursu przewodnikowskiego oraz drużynowych wybranej metodyki.

Zlot Absolwentów

termin i miejsce: 24-25 sierpnia 2024 r., Stanica Harcerska w Białym Brzegu

W tym roku dla wszystkich absolwentów, absolwentek i sympatyków kursów organizowanych przez radomszczański Zespół Kadry Kształcącej na Stanicy Harcerskiej w Białym Brzegu odbędzie się Zlot Absolwentów – okazja do spotkania przy wspólnym ognisku i udziału w modułowych warsztatach rozwojowych.

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie! Napisz do nas: