JEDNOSTKI

JEDNOSTKI

Szczepy

VII „Dębowy” Szczep
Komendantka szczepu: hm. Sylwia Mielczarek
Adres e-mail: sylwia.mielczarek@zhp.net.pl
 
 
W skład szczepu wchodzą:

1 Gromada Zuchowa „Dębowe Królestwo”

7 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Dębina”

37 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Ponurczycy”

Krąg Instruktorski „Quercus” przy VII „Dębowym” Szczepie

XIII „Czarny” Szczep
Komendantka szczepu: hm. Marta Grębowicz
Numer kontaktowy: 608 362 225
Adres e-mail: marta.grebowicz@zhp.net.pl
 
 
W skład szczepu wchodzą:

13 Gromada Zuchowa „Cytrynowa Trzynastka”

13 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Bursztynowa Trzynastka”

13 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Stalowa Trzynastka”

13 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Czarna Trzynastka”

Krąg Instruktorski „DziK.I.” przy XIII „Czarnym” Szczepie

„XV „Błękitny” Szczep
Komendantka szczepu: phm. Daria Borowik
Numer kontaktowy: 504 674 287
Adres e-mail: daria.borowik@zhp.net.pl
 
 
W skład szczepu wchodzą:

56 Gromada Zuchowa „Błękitne Bractwo”

5 Radomszczańska Drużyna Harcerzy

6 Drużyna Harcerska z Płoszowa

27 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Coś”

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerek

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerzy

Krąg Starszyzny Harcerskiej „Wataha” przy XV „Błękitnym” Szczepie

Krąg Instruktorski „Łapki” przy XV „Błękitnym” Szczepie

XVI Szczep „Hubalczycy”
Komendant szczepu: hm. Ernest Kurc
Numer kontaktowy: 791 391 545
Adres e-mail: ernest.kurc@zhp.net.pl
 

W skład szczepu wchodzą:

17 Gromada Zuchowa „Zielone Ufoludki”

24 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Leliwa”

25 Radomszczańska Drużyna Starszoharcerska „Kotwicz”

Krąg Instruktorski „Cień” przy XVI Szczepie „Hubalczycy”

XL Szczep „Czerwone Berety”
Komendant szczepu: pwd. Klaudia Chmielowska
Numer kontaktowy: 510 755 515
Adres e-mail: klaudia.chmielowska@zhp.net.pl 
 

W skład szczepu wchodzą:

40 Gromada Zuchowa „Czerwone Muchomorki”

42 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Tygrysy”

43 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Płomienie”

40 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Piorun”

Krąg Instruktorski i Starszyzny Harcerskiej „Kruk” przy XL Szczepie „Czerwone Berety”

X Środowiskowy Szczep „Legion”
Komendantka szczepu: phm. Szymon Hofman
Numer kontaktowy: 788 084 641
Adres e-mail: szymon.hofman@zhp.net.pl
 

W skład szczepu wchodzą:

11 Gromada Zuchowa „Łaziki”

8 Drużyna Harcerska „Nastia”

14 Drużyna Wędrownicza „Kompania”

Gromady zuchowe

1 Gromada Zuchowa „Dębowe Królestwo”
Drużynowa: sam. Wiktoria Turek
Numer kontaktowy: 797 358 087
Adres e-mail: wiktoria.turek1@zhp.pl

11 Gromada Zuchowa „Łaziki” z Kamieńska
Drużynowa: phm. Aleksandra Włodarczyk
Numer kontaktowy: 517 900 390
Adres e-mail: aleksandra.wlodarczyk@zhp.pl

12 Gromada Zuchowa „Gwiezdne Ludki” z Kodręba
Drużynowa: pwd. Maria Prokop
Numer kontaktowy: 794 150 804
Adres e-mail: maria.prokop@zhp.pl

13 Gromada Zuchowa „Cytrynowa Trzynastka”
Drużynowa: pwd. Katarzyna Waloszczyk
Numer kontaktowy: 783 123 743
Adres e-mail: katarzyna.waloszczyk@zhp.pl

17 Gromada Zuchowa „Zielone Ufoludki”
Drużynowa: pion. Klara Plewińska
Numer kontaktowy: 575 627 100
Adres e-mail: klara.plewinska@zhp.pl

40 Gromada Zuchowa „Czerwone Muchomorki”
Drużynowa: pwd. Dominika Kuśmierek
Numer kontaktowy: 789 391 259
Adres e-mail: dominika.kusmierek@zhp.pl

56 Gromada Zuchowa „Błękitne Bractwo”
Drużynowa: sam. Kinga Jach
Numer kontaktowy: 666 673 368
Adres e-mail: jach.kinga@zhp.pl

Drużyny harcerskie

5 Radomszczańska Drużyna Harcerzy
Drużynowy: ćwik Antoni Zatoń
Numer kontaktowy: 570 344 455
Adres e-mail: antoni.zaton@zhp.pl

6 Drużyna Harcerska z Płoszowa
Drużynowa: sam. Kinga Bartoszewska
Numer kontaktowy: 572 958 515
Adres e-mail: kinga.bartoszewska@zhp.pl

7 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Dębina”
Drużynowa: hm. Sylwia Mielczarek
Adres e-mail: sylwia.mielczarek@zhp.pl

8 Drużyna Harcerska „Nastia” z Kamieńska
Drużynowa: pwd. Weronika Górzyńska
Numer kontaktowy: 661 584 458
Adres e-mail: weronika.gorzynska@zhp.pl

9 Drużyna Harcerska „Promieniści” ze Strzelec Wielkich
Drużynowa: sam. Aleksandra Machelska
Numer kontaktowy: 578 022 015
Adres e-mail: aleksandra.machelska@zhp.pl

12 Drużyna Harcerska „Zodiak” z Kodręba
Drużynowa: pwd. Wiktoria Myśliwiec
Numer kontaktowy: 535 243 991
Adres e-mail: wiktoria.mysliwiec@zhp.pl

13 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Bursztynowa Trzynastka”
Drużynowa: pwd. Olga Gaik
Numer kontaktowy: 500 704 866
Adres e-mail: olga.gaik@zhp.pl

13 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Stalowa Trzynastka”
Drużynowa: phm. Jakub Grębowicz
Numer kontaktowy: 503 360 388
Adres e-mail: jakub.grebowicz@zhp.pl

24 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Leliwa”
Drużynowa: pwd. Nikola Borek
Numer kontaktowy: 781 438 962
Adres e-mail: nikola.borek@zhp.pl

27 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Coś”
Drużynowa: pwd. Zuzanna Ciesielska
Numer kontaktowy: 508 624 703
Adres e-mail: ciesielska.zuzanna@zhp.pl

33 Drużyna Harcerska „Podniebni” z Chorzewa
Drużynowy: pwd. Robert Majchrzak
Numer kontaktowy: 606 185 057
Adres e-mail: robert.majchrzak@zhp.pl

37 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Ponurczycy”
Drużynowy: phm. Jakub Nowak
Numer kontaktowy: 502486133
Adres e-mail: jakub.nowak3@zhp.pl

42 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Tygrysy”
Drużynowa: pwd. Maja Kruszewska
Numer kontaktowy: 533 642 693
Adres e-mail: maja.kruszewska@zhp.pl

43 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Płomienie”
Drużynowa: pwd. Natalia Wieczorek
Numer kontaktowy: 533 347 855
Adres e-mail: natalia.wieczorek@zhp.pl

85 Drużyna Harcerska „Brzask” z Pajęczna
Drużynowa: pwd. Julia Klimczyk
Numer kontaktowy: 503 140 152
Adres e-mail: julia.klimczyk@zhp.pl

Drużyny starszoharcerskie

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerzy
Drużynowy: pwd. Kordian Kaźmierczak
Numer kontaktowy: 662 941 480
Adres e-mail: kordian.kazmierczak@zhp.pl

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerek
Drużynowa: sam. Julia Trojanowska
Numer kontaktowy: 786 984 771
Adres e-mail: julia.trojanowska@zhp.pl

25 Radomszczańska Drużyna Starszoharcerska „Kotwicz”
Drużynowa: pwd. Wiktoria Śliskowska
Numer kontaktowy: 603 786 486
Adres e-mail: sliskowska.wiktoria@zhp.pl

Drużyny wędrownicze

13 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Czarna Trzynastka”
Drużynowa: pwd. Michalina Rawicka
Numer kontaktowy: 725796390
Adres e-mail: michalina.rawicka@zhp.pl

14 Drużyna Wędrownicza „Kompania” z Kamieńska
Drużynowy: pwd. Szymon Hofman
Numer kontaktowy: 788 084 641
Adres e-mail: szymon.hofman@zhp.pl

40 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Piorun”
Drużynowa: pwd. Klaudia Pichit
Numer kontaktowy: 510 257 173
Adres e-mail: klaudia.pichit@zhp.pl

Drużyny Nieprzetartego Szlaku

Drużyna Nieprzetartego Szlaku
Drużynowa: Ewa Kotlicka
Numer kontaktowy: 503 548 457

Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Tacy Sami”
Drużynowy: hm. Ryszard Jaros
Numer kontaktowy: 602 137 740
Adres e-mail.com: ryszard.jaros@zhp.pl

Kręgi instruktorskie

Krąg Instruktorski „Quercus” przy VII „Dębowym” Szczepie
Przewodnicząca: phm. Anna Botor
Numer kontaktowy: 517 642 040
Adres e-mail: anna.botor@zhp.pl

Krąg Instruktorski „DziK.I.” przy XIII „Czarnym” Szczepie
Przewodnicząca: pwd. Magdalena Wolska
Numer kontaktowy: 881 493 038
Adres e-mail: magdalena.wolska@zhp.pl

Krąg Instruktorski „Łapki” przy XV „Błękitnym” Szczepie
Przewodniczący: hm. Michał Zatoń
Numer kontaktowy: 725 853 390
Adres e-mail: michal.zaton@zhp.pl

Krąg Instruktorski i Starszyzny Harcerskiej „Cień” przy XVI Szczepie „Hubalczycy”
Przewodniczący: hm. Ernest Kurc
Numer kontaktowy: 791 391 545
Adres e-mail: ernest.kurc@zhp.pl

Krąg Instruktorski i Starszyzny Harcerskiej „Kruk” przy XL Szczepie „Czerwone Berety”
Przewodnicząca: pwd. Natalia Kuśmierek
Numer kontaktowy: 503 692 996
Adres e-mail: natalia.kusmierek@zhp.pl

Krąg Instruktorski „Łoś”
Przewodniczący: hm. Stefan Bebłociński
Numer kontaktowy: 693 988 866
Adres e-mail: stefan.beblocinski@zhp.pl

Krąg Starszyzny Harcerskiej „Wataha” przy XV „Błękitnym” Szczepie
Przewodnicząca: pwd. Magdalena Łukowska
Numer kontaktowy: 793 259 030
Adres e-mail: magdalena.lukowska@zhp.pl