...

Szczepy

VII „Dębowy” Szczep
Komendantka szczepu: phm. Pola Raczek
Numer kontaktowy: 798 266 606
Adres e-mail: pola.raczek@zhp.net.pl
 
 
W skład szczepu wchodzą:

1 Gromada Zuchowa „Dębowe Królestwo”

7 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Dębina”

37 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Ponurczycy”

Krąg Instruktorski „Quercus” przy VII „Dębowym” Szczepie

XIII „Czarny” Szczep
Komendantka szczepu: phm. Marta Rawicka
Numer kontaktowy: 608 362 225
Adres e-mail: marta.rawicka@zhp.net.pl
 
 
W skład szczepu wchodzą:

13 Gromada Zuchowa „Cytrynowa Trzynastka”

13 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Bursztynowa Trzynastka”

13 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Stalowa Trzynastka”

13 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Czarna Trzynastka”

Krąg Instruktorski „DziK.I.” przy XIII „Czarnym” Szczepie

XV „Błękitny” Szczep
Komendantka szczepu: phm. Daria Borowik
Numer kontaktowy: 504 674 287
Adres e-mail: daria.borowik@zhp.net.pl
 
W skład szczepu wchodzą:

56 Gromada Zuchowa „Błękitne Bractwo”

5 Radomszczańska Drużyna Harcerzy

6 Drużyna Harcerska z Płoszowa

27 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Coś”

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerek

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerzy

22 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Wataha”

Krąg Instruktorski „Łapki” przy XV „Błękitnym” Szczepie

XVI Szczep „Hubalczycy”
Komendantka szczepu: phm. Ernest Kurc
Numer kontaktowy: 791 391 545
Adres e-mail: ernest.kurc@zhp.net.pl

W skład szczepu wchodzą:

17 Gromada Zuchowa „Zielone Ufoludki”

24 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Leliwa”

25 Radomszczańska Drużyna Starszoharcerska „Kotwicz”

Krąg Instruktorski „Cień” przy XVI Szczepie „Hubalczycy”

XL Szczep „Czerwone Berety”
Komendantka szczepu: phm. Ryszard Jaros
Numer kontaktowy: 602 137 740
Adres e-mail: ryszard.jaros@zhp.net.pl 

W skład szczepu wchodzą:

40 Gromada Zuchowa „Czerwone Muchomorki”

42 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Tygrysy”

43 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Płomienie”

40 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Piorun”

X Środowiskowy Szczep „Legion”
Komendantka szczepu: phm. Aleksandra Włodarczyk
Numer kontaktowy: 517 900 390
Adres e-mail: aleksandra.wlodarczyk@zhp.net.pl

W skład szczepu wchodzą:

11 Gromada Zuchowa „Łaziki”

8 Drużyna Harcerska „Nastia”

14 Drużyna Wędrownicza

Gromady zuchowe

1 Gromada Zuchowa „Dębowe Królestwo”
Drużynowa: HO Nikola Mielczarek
Numer kontaktowy: 796 234 394
Adres e-mail: nikola.mielczarek@zhp.net.pl

9 Gromada Zuchowa „Bordowe Gumisie” ze Strzelec Wielkich
Drużynowa: sam. Magdalena Posmyk
Numer kontaktowy: 501 544 047
Adres e-mail: magdalena.posmyk@zhp.net.pl

11 Gromada Zuchowa „Łaziki” z Kamieńska
Drużynowa: sam. Zuzanna Korzela
Numer kontaktowy: 683 770 248
Adres e-mail: zuzanna.korzela@zhp.net.pl

12 Gromada Zuchowa „Gwiezdne Ludki” z Kodręba
Drużynowa: pwd. Maria Prokop
Numer kontaktowy: 794 150 804
Adres e-mail: maria.prokop@zhp.net.pl

13 Gromada Zuchowa „Cytrynowa Trzynastka”
Drużynowa: pwd. Katarzyna Waloszczyk
Numer kontaktowy: 783 123 743
Adres e-mail: katarzyna.waloszczyk@zhp.net.pl

17 Gromada Zuchowa „Zielone Ufoludki”
Drużynowa: pion. Klara Plewińska
Numer kontaktowy: 575 627 100
Adres e-mail: klara.plewinska@zhp.net.pl

40 Gromada Zuchowa „Czerwone Muchomorki”
Drużynowa: sam. Dominika Kuśmierek
Numer kontaktowy: 789 391 259
Adres e-mail: dominika.kusmierek@zhp.net.pl

56 Gromada Zuchowa „Błękitne Bractwo”
Drużynowa: pwd. Weronika Węgrzyńska
Numer kontaktowy: 536 469 397
Adres e-mail: weronika.wegrzynska@zhp.net.pl

Drużyny harcerskie

5 Radomszczańska Drużyna Harcerzy
Drużynowy: ćwik Witold Żuchowski
Numer kontaktowy: 511 562 074
Adres e-mail: witold.zuchowski@zhp.net.pl

6 Drużyna Harcerska z Płoszowa
Drużynowa: pwd. Weronika Zarębska
Numer kontaktowy: 501 396 576
Adres e-mail: weronika.zarebska@zhp.net.pl

7 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Dębina”
Drużynowa: sam. Natalia Kulka
Numer kontaktowy: 535 068 059
Adres e-mail: natalia.kulka@zhp.net.pl

8 Drużyna Harcerska „Nastia” z Kamieńska
Drużynowa: pwd. Weronika Górzyńska
Numer kontaktowy: 661 584 458
Adres e-mail: weronika.gorzynska@zhp.net.pl

9 Drużyna Harcerska „Promieniści” ze Strzelec Wielkich
Drużynowa: pwd. Daria Klimczyk
Numer kontaktowy: 734 406 548
Adres e-mail: daria.klimczyk@zhp.net.pl

12 Drużyna Harcerska „Zodiak” z Kodręba
Drużynowa: sam. Wiktoria Myśliwiec
Numer kontaktowy: 535 243 991
Adres e-mail: wiktoria.mysliwiec@zhp.net.pl

13 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Bursztynowa Trzynastka”
Drużynowa: pwd. Olga Gaik
Numer kontaktowy: 500 704 866
Adres e-mail: olga.gaik@zhp.net.pl

13 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Stalowa Trzynastka”
Drużynowa: phm. Jakub Grębowicz
Numer kontaktowy: 503 360 388
Adres e-mail: jakub.grebowicz@zhp.net.pl

24 Radomszczańska Drużyna Harcerska „Leliwa”
Drużynowa: pion. Julia Warzocha
Numer kontaktowy: 511 533 605
Adres e-mail: julia.warzocha@zhp.net.pl

27 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Coś”
Drużynowa: pwd. Oliwia Jach
Numer kontaktowy: 576 382 449
Adres e-mail: oliwia.jach@zhp.net.pl

33 Drużyna Harcerska „Podniebni” z Chorzewa
Drużynowy: pwd. Robert Majchrzak
Numer kontaktowy: 6606 185 057
Adres e-mail: robert.majchrzak@zhp.net.pl

37 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Ponurczycy”
Drużynowy: pwd. Jakub Nowak
Numer kontaktowy: 502 486 133
Adres e-mail: jakub.nowak3@zhp.net.pl

42 Radomszczańska Drużyna Harcerzy „Tygrysy”
Drużynowy: pwd. Dominik Fronczyk
Numer kontaktowy: 517 326 997
Adres e-mail: dominik.fronczyk@zhp.net.pl

43 Radomszczańska Drużyna Harcerek „Płomienie”
Drużynowa: HO Natalia Wieczorek
Numer kontaktowy:
Adres e-mail: natalia.wieczorek@zhp.net.pl

85 Drużyna Harcerska „Brzask” z Pajęczna
Drużynowy: pwd. Wiktor Krystaszek
Numer kontaktowy: 504 084 734
Adres e-mail: wiktor.krystaszek@zhp.net.pl

Drużyny starszoharcerskie

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerzy
Drużynowy: pwd. Arkadiusz Zarębski
Numer kontaktowy: 786 816 337
Adres e-mail: akradiusz.zarebski@zhp.net.pl

25 Radomszczańska Drużyna Starszoharcerska „Kotwicz”
Drużynowa: sam. Wiktoria Śliskowska
Numer kontaktowy: 603 786 486
Adres e-mail: sliskowska.wiktoria@zhp.net.pl

Drużyny wędrownicze

4 „Błękitna” Radomszczańska Drużyna Harcerek
Drużynowa: pwd. Sara Wróbel
Numer kontaktowy: 530 632 253
Adres e-mail: sara.wrobel@zhp.net.pl

13 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Czarna Trzynastka”
Drużynowa: pwd. Aleksandra Roczek
Numer kontaktowy: 517 464 124
Adres e-mail: aleksandra.roczek@zhp.net.pl

14 Drużyna Wędrownicza z Kamieńska
Drużynowy: pwd. Szymon Hofman
Numer kontaktowy: 788 084 641
Adres e-mail: szymon.hofman@zhp.net.pl

40 Radomszczańska Drużyna Wędrownicza „Piorun”
Drużynowa: sam. Klaudia Pichit
Numer kontaktowy: 510 257 173
Adres e-mail: klaudia.pichit@zhp.net.pl

Drużyny Nieprzetartego Szlaku

Drużyna Nieprzetartego Szlaku
Drużynowa: Ewa Kotlicka
Numer kontaktowy: 503 548 457
Adres e-mail: ewa.kotlicka@gmail.com

Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Tacy Sami”
Drużynowy: phm. Ryszard Jaros
Numer kontaktowy: 602 137 740
Adres e-mail.com: ryszard.jaros@zhp.net.pl

Kręgi instruktorskie

Krąg Instruktorski „Quercus” przy VII „Dębowym” Szczepie
Przewodnicząca: hm. Sylwia Mielczarek
Numer kontaktowy: 661 245 804
Adres e-mail: sylwia.mielczarek@zhp.net.pl

Krąg Instruktorski „DziK.I.” przy XIII „Czarnym” Szczepie
Przewodnicząca: pwd. Magdalena Wolska
Numer kontaktowy: 881 493 038
Adres e-mail: magdalena.wolska@zhp.net.pl

Krąg Instruktorski „Łapki” przy XV „Błękitnym” Szczepie
Przewodniczący: hm. Michał Zatoń
Numer kontaktowy: 725 853 390
Adres e-mail: michal.zaton@zhp.net.pl

Krąg Instruktorski i starszyzny harcerskiej „Cień” przy XVI Szczepie „Hubalczycy”
Przewodniczący: phm. Ernest Kurc
Numer kontaktowy: 791 391 545
Adres e-mail: ernest.kurc@zhp.net.pl

Krąg Instruktorski „Łoś”
Przewodniczący: hm. Stefan Bebłociński
Numer kontaktowy: 693 988 866
Adres e-mail: stefan.beblocinski@zhp.net.pl

Krąg Starszyzny Harcerskiej „Wataha” przy XV „Błękitnym” Szczepie
Przewodnicząca: sam. Magdalena Łukowska
Numer kontaktowy: –
Adres e-mail: magdalena.lukowska@zhp.net.pl