25 Radomszczańska Drużyna Starszoharcerska „Kotwicz” zaprasza na koncert z okazji premiery płyty „Elektrogranie”. Koncert jest otwarty dla wszystkich sympatyków radomszczańskiej społeczności harcerskiej.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2024 r. o godzinie 18:30 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku (ul. Brzeźnicka 5).

Koncertowi będzie towarzyszyć kantynka działająca w foyer MDKu od godziny 17:30. Po wydarzeniu zapraszamy również na silent disco – od godz. 21:00 na sali tanecznej. Podczas koncertu będzie także możliwość zakupienia płyty „Elektrogranie”.

Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Radomsko.

Projekt jest realizowany w ramach programu grantowego Równać Szanse. Projekt Równać Szansę jest jest Programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Fundację Civis Polonus.